Komunikační Audit - druhý dodatek

27.02.2010 01:12

    Radniční úředníci si nechali zpracovat za naše peníze další z Auditů, který jim jistě přinese bodíky do ministerských soutěží. Škoda, že se občané nemohli Auditu zůčastnit alespoň jako pozorovatelé. Řekněte zda by nebylo krásné sledovat stovky Auditorů jak pilně měří úředníkům a úřednicím šířky úsměvů a jiné parametry. Ano, musely jich být stovky aby to vycházelo na ta procenta. Auditor je totiž jednotka základní a nedělitelná a jeho zlomky buď neexistují nebo jsou rychle odstraňovány. Základní informaci o průběhu Auditu najdete zde: Audit.pdf (30,9 kB)

    Ponechme zatím stranou kolik asi peněz z našich kapes ta kravina stála. Tu otázku by měla položit media. V závěru informace je pozvánka na tiskovou konferenci na 18.3.2010 ( pozor oprava 18.2.2010 ) na desátou hodinu dopolední. Není jasné zda jsou zváni též občané. Patrně nikoli. Kvalita pohoštění je totiž jistě součástí hodnocení Auditu, a laické názory by mohly vést ke zkreslení jinak naprosto objektivních závěrů.

    Kolik Auditorů je pro takový Audit vlastně třeba aby byl věrohodný? Stačí stovky? Nebo více? Je to tak tajemné. Musel by se na to zpracovat Audit. Někdo by si také mohl myslet že by těch Auditorů nemuselo být mnoho. Možná by stačil jeden Auditor. Ten Gogolův.

Oficielní informační orgán občanů Prahy 13 oceňuje, že na radnici jsou funkční záchodky :   zelene luziny

Co o Auditu píše pražský deník:  prazsky denik

    Dodatek s omluvou

Přehlédl jsem se v datu konání tiskové konference. Tato konference se konala 18.2.2010 v deset hodin dopoledne, pozvánka byla zveřejněna na stránkách MČ 13 ten samý den, tedy 18.2.2010.  V kolik hodin se mi nepodařilo zjistit. Patrně ta pozvánka byla vydána tak, aby nepřišel nikdo nezvaný. Kdo si dal šít novou róbu  na 18.3.2010, nechť mi laskavě promine a šat uchová pro další příležitost.

 Čistota záchodků a úsměvy úředníků na Praze 13 zaujaly týdenník Euro:    Euro píše o Auditu

Zpět

Vyhledávání

Vraťte radnici občanům!!!