Otevřená programová konference OS Prahy 13 KD Mlejn 24. února 2011, v 18.00 hodin

11.02.2011 15:33

Spolek Občanských sdružení se dlouhodobě snaží o dialog s radnicí. Po loňských komunálních volbách už na radnici není hegemonie jedné strany, a pro dialog mezi občany a zastupiteli by tedy teoreticky měly být příznivější podmínky. Prakticky tomu zatím mnoho nenaznačuje. Proto je spolupráce zatím s otazníkem. Doufejme že pouze zatím.

Jako vstřícný krok směrem radnici, zejména k novým zastupitelům, pořádá Spolek Občanských Sdružení Prahy 13 otevřenou konferenci v restauraci Mlejn, Kovářova 1615/4, ve čtvrtek 24.2.2011 v 18.00 hodin. Za dvacet let od "sametové revoluce" se nakupila na Praze 13 spousta neřešených problémů. Je nejvýš na čase aby jejich řešení bylo zahrnuto do připravovaného programového prohlášení nové Radnice. Konference Občanů a Radnice by měla k této snaze přispět. Srdečně zveme včechny, kterým není budoucnost Prahy 13 lhostejná.

Navržená temata konference:

·         Programové prohlášení Rady MČ 13 do roku 2014

·         Výstavba, zejména Západního Města

·         Dopravní řešení, zejména doprava v klidu

·         Protikorupční systém, zejména v oblasti zadávání zakázek

·         Výstavba Domova pro seniory a sociální oblast jako celek

·         Bezpečnost, zejména herny, drogy, alkohol, kuřáci

·         Životní prostředí jako základní podmínka rozvoje společnosti

Text pozvánky zde:  Pozvanka

Více o konferenci na stránkách Spolku OS Prahy 13:   Konference

Konference na stránkách Strany zelených:    Stránky zelených

Ačkoli se konference koná v tradičním čase, tentokrát bude setkání, poprvé od sametové revoluce, s vícebarevnou radnicí. Občané proto mají o něco větší příležitost k dialogu. Proto vyzýváme všechny, kdo cítí že je potřeba něco k veřejným záležitostem Prahy 13 něco říci, aby přišli a nemlčeli v koutě. 

Zpět

Vyhledávání

Vraťte radnici občanům!!!