Partaje - občanova smrt! Aktuálně

14.10.2014 09:21

Vážení občané

Děkujeme Vám za Vašich 24956 hlasů pro politické hnutí "Sdružení nezávislých občanů Prahy 13" ( SNOP 13 ). Bohužel nestačily na dosažení limitu 5 %, nýbrž pouze na 4,84 %. Chybělo 775 hlasů. Jinak řečeno, pouhých 23 voličů navíc by k překročení limitu postačilo. Náš výsledek není špatný, když uvážíme, že naši kandidáti nekoukali na voliče ze všech sloupů. Kdopak asi ty stranické plakáty a koblihy platil? 

Občané mohli mít při dosažení 5 % limitu na radnici nejméně dva regulérní zastupitele. Nyní budou muset zase zvažovat o jednotlivých osobách v zastupitelstvu, zda tito zastupují také občany nebo pouze stranické sekretariáty. 

Partaje nám předvedly přesně to, co se od nich dalo očekávat. Pokud měli voliči ANO, které občanům slibovalo ledacos, na mysli spojení s dosavadní radniční garniturou, budou mít nyní dost času zpytovat svědomí a sledovat, co z toho vzejde. Ti, kteří toto na mysli neměli, musí zvolat: 

Hanba! Hanba!! Hanba!!! 

Těm, kdo si myslí že vstupem, takzvaně slušných lidí, do nynější radniční koalice lze dosáhnout positivních změn, musíme připomenout, že podobná argumentace byla používána již za minulého totalitního režimu.

Radniční koalice ve veřejných mediích:  echo24

V žádném případě však neresignujeme. Budeme pokračovat v našem boji proti zabetonování našeho kousku Prahy.  Modří ( nežalovatelné synonymum si dosaďte ) ještě na krátký čas mohou sahat po moci. Jsou však oslabení a isolovaní. Sami vládnout nemohou. Nechme se překvapit, které partaje se s nimi zase spojí a bez uzardění zradí občany.  

Radnice se dočasně ocitla bez přímé kontroly občanů. Developeři se již těší. O to víc musí být občané bdělí.

Věřme, že probouzení občanského povědomí bude pokračovat a za čtyři roky dopadnou volby lépe.

 

 

 

 

Zpět

Vyhledávání

Vraťte radnici občanům!!!