Šťastný a veselý

24.12.2010 10:18

    Ke konci roku se konají zamyšlení a bilancování. Dovolím si to i já. Můžeme říci že developerské aktivity se u nás výrazně utlumily. Nenalhávejme si, že je to jenom naše práce. Hodně nám pomohla krize a jistá sopka.  A taky byly dvoje volby. Bez nadsázky podplacené a zmanipulované. Kmotři vyměnili pár tváří na plakátech a nadále se chystají užívat svá obročí. Jejich program je pokrokový: "Dřív jsme kradli cement, dnes cementárny, zítra uvidíte".  

    Signál k opuštění potápějící se republiky již byl vydán. Ovšemže ne těmi, kteří vrtají díry do trupu. Volná místa na ráhnech stále čekají.

    Co dál? Jako obvykle.  O štěstí se budeme muset postarat sami, o zábavu se nám postarají politici. Naše kroky budou přiměřené veřejnému dění. Všichni víme že nás toho čeká mnoho. Daně, poplatky, odvody, řádění úředníků a samozvané samosprávy.  Proti bezpráví budeme vystupovat i nadále nekompromisně. Jeden příklad ze všechny: Plánované zvýšení hlukových limitů na objednávku developerů.

    Náš program je jednoduchý. Nemohu zde jmenovat všechny plánované, natož pak neplánované, akce. Pokud například pohlédneme na lokální problematiku můžeme zvolat: "Ne developerské zástavbě, ano občanské výstavbě!" 

    Pro ty z Vás, kteří mě ještě osobně neznáte, vyjimečně připojuji autoportrét.

Váš

     Honza Majer

Zpět

Vyhledávání

Vraťte radnici občanům!!!