Volíme SNOP !!!

22.09.2014 19:55

Čtyřikrát se rok s rokem sešel a jsou tu nové volby. Jsme starší a poučenější. Nebudeme opakovat minulé chyby. Hlavní chybou byla naše snaha přesvědčit oposiční strany o nutnosti sjednocení proti modré totalitě. To se nám vymstilo. Mnozí po našich zádech vyšplhali. Po volbách uzavřeli neuvěřitelné koalice a pakty. Fungování radnice zůstalo dále protiobčanské.

Naši práci si musíme prodat sami. Založili jsme Občanské hnutí SNOP  ( Sdružení nezávislých občanů Prahy ) a kandidujeme do komunálních voleb. Každá městská část má svůj SNOP s číslem. My máme číslo 13. Celá Praha pak má SNOP bez čísla a kandiduje do magistrátu.

Náš program navazuje na dosavadní činnost občanských sdružení. Budeme i nadále bránit rozpínavosti developerů, budeme prosazovat zřizování parkovacích stání, budeme prosazovat regulační plány zástavby, budeme prosazovat zřízení potřebné infrastruktury ( například stavbu Domova seniorů ), zkrátka prosazovat vše, co může zlepšit naše životní podmínky. Prostě to co, bohužel zatím jako jediní, prostřednictvím našich zastupitelů, paní RNDr. Eriky Prausové a pana Bc. Libora Jirků, již konáme. Jsme úspěšní a s Vaší podporou budeme ještě úspěšnější. Náše úspěchy jsou Vaše úspěchy. Volte číslo 5 !!! Volte SNOP 13 !!!

Bulletin SNOP 13:   BulletinSNOP

Naše kandidáty a podrobnosti najdete na adrese:  www.snop13.cz

          Celopražská kandidátka je na adrese:  www.snop-praha.cz

Nezahazujte, prosím, naše letáky. Jsou placené ze soukromých prostředků a nejsou nikterak levné. Předávejte je dál, vyvěšujte na nástěnky v domech, agitujte. Děláte to pro sebe.

Zpět

Vyhledávání

Vraťte radnici občanům!!!