Zpráva o demonstraci 25. května 2011

27.05.2011 22:52

    Na demonstraci dobré vůle dne 25.5.2011 vyjádřili občané Prahy 13 jednoznačně radnici svoji bezvýhradnou podporu. Jakmile občanská
sdružení naznačila veřejnosti, že radnice by se mohla ne vlastní vinou dostat do finančních potíží, sáhli občané hluboko do svých svědomí a kapes. Na občanskými sdruženími svolané shromáždění přinesli náruče cenných papírů v úhrnné hodnotě přesahující 800 milionů korun.

    K tomu přidávali rodinné stříbro, šperky, zlaté cihly, pruty, a zlatokopové z Prokopského údolí pak lesklé nuggety. Po znaleckém ohodnocení a přičtení 6 korun a padesáti haléřů vybraných v hotovosti, bude celkový výnos dobročinné akce značně přesahovat miliardu Kč. Tato suma je pětinásobkem částky, kterou radnice dluhuje. Po zaplacení dluhů bude proto moci radnice dále úspěšně pokračovat v rozvoji obce. Občanská sdružení si pokládají za čest, že mohla zpostředkovat pomoc občanů pro radnici v nouzi, která si o ni ve své skromnosti netroufla požádat. 

Obrázky z demonstrace najdete zde:    Fotogalerie

Zpravodajství České televize:  Zpravodajství ČT 24

    Součástí demonstrace byly samozřejmě: Projevy  Tentokrát na společné téma jak by se mohlo vynaložit zmizelých 200 milionů ve prospěch obce. Pokud si ty projevy přečtete, jistě Vás, stejně jako mě, napadne otázka. Jakpak by asi stařičký mocnář naložil s úředníky, kteří by zozprodali obecní majetek a získané peníze prosázeli v lotynce?

  

Zpět

Vyhledávání

Vraťte radnici občanům!!!